תרגום משפטי

אחד היתרונות הגדולים של חברת TARGUM4U טמון בכך שכל מתרגם בחברה מוכשר לעבוד על תחום אחד, בהתאם להכשרתו וניסיונו. בתחום התרגום המשפטי מעסיקה החברה רק מתרגמים בעלי זיקה וניסיון בתחום המשפטי, לרבות עורכי דין שעברו הסמכה והתמחות משפטית במדינות אשר לשפתן מתורגמים המסמכים המשפטיים.

הקפדה על דקויות וניואנסים משפטיים
הסיבה לכך שהחברה מקפידה על מקצועיות המתרגם היא שתרגום משפטי מכיל בתוכו מגוון רחב של ביטויים וניואנסים מתחום המשפט, כך שלא מספיק לדעת רק את שפת התרגום על בוריה אלא ישנו צורך לגלות בקיאות ושליטה מושלמת ברזי המשפט המקומי, בפתגמים, ניבים מקומיים, בסלנג ובמינוחים כדי לתרגם ולהתאים את הטקסט החדש בצורה הטובה ביותר.

TARGUM4U- כל התרגומים המשפטיים במקום אחד:
חוזים והסכמים
כתבי תביעה והגנה
רישוי חברות
פסקי דין ותצהירים
סיכומים משפטיים ומאמרים

תרגום משפטי מקצועי במגוון רחב של שפות
חברת TARGUM4U מתמחה בתרגום משפטי בשפות רבות לרבות אנגלית, צרפתית, רוסית ספרדית, גרמנית, פורטוגזית ועוד. היכולת המוכחת של החברה להתאים לכל שפה את המינוח המשפטי המדויק לה, הוא זה המאפשר לה לעבוד עם חברות גדולות מרחבי העולם, המתמחות בתחום המשפטי ופונות אליה לקבלת תרגום מקצועי, מהיר ומדויק.

אז זהו, כל שנותר לכם הוא ליצור קשר וליהנות מתרגום משפטי מקצועי ומהיר. אנחנו מבטיחים לכם מהירות, זמינות גבוהה, אדיבות, מחירים אטרקטיביים וכמובן סבלנות לכל שאלה או בקשה.