תרגום לפורטוגזית

השפה הפורטוגזית מדוברת בעולם בפי קהילת המדינות המכונות "המדינות הלוזופוניות" שבהן שוכנים כמאתיים מיליון (!) בני אדם.
אנו בתרגום 4 יו נותנים מענה לשני ניבי השפה - פורטוגלית וברזילאית, באמצעות צוות מתרגמים שבאחריותו לשמר את רזי השפה בתהליך התרגום לשפה,  ולתת מענה לתרגום השפה המתוקה ביותר בעולם.
בין לקוחותינו נמנים: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות, משרדי פרסום... כמו גם לקוחות פרטיים.

כמו כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך - כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן  לך תרגום לפורטוגזית מקצועי ובזמן - אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן - 24/7.

לוחות זמנים צפופים - כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול...". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד  בודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו  דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי הפורטוגזית לא מספיק לדעת פורטוגזית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את הפורטוגזית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום: ברזיל, פורטוגל, אנגולה או מוזמביק... לכל סוג פורטוגזית יש לנו את המתרגם שבשבילו זו שפת אם.

קשת של התמחויות – עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית... לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום לפורטוגזית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.