תרגום לספרדית

השפה הספרדית היא המדוברת השלישית בעולם, עם כ-420 מיליון דוברים בכ- 44 מדינות.
מכיוון שהשפה התפשטה ברחבי אמריקה הלטינית וברחבי ספרד ופורטוגל, ישנם הבדלים בשפות מהמוצאות השונים - ספרדית דרום אמריקאית וספרדית אירופית.
אנו בתרגום 4 יו מתרגמים בשבילך מסמכים, אתרים, ותוכן על סוגיו השונים, תוך מתן שירות מקצועי, מהיר ואדיב.
צוות המתרגמים שלנו בתרגום לשפה הספרדית, מתמחה בשימור רזי השפה, דרך הניבים והביטויים שכל דובר ספרדית מוכרח להכיר לעומק וע"י כך אנו נותנים לך את התרגום הבהיר ביותר והמדוייק שניתן להפיק מן הטקסט.
בין לקוחותינו נמנים: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות, משרדי פרסום... כמו גם לקוחות פרטיים.

כמו כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך - כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן  לך תרגום לספרדית מקצועי ובזמן - אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן - 24/7.

לוחות זמנים צפופים - כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול...". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד  בודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו  דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי הפורטוגזית לא מספיק לדעת ספרדית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את הספרדית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום: ספרד, ארגנטינה, פורטוגל, או בוליביה... לכל סוג ספרדית יש לנו את המתרגם שבשבילו זו שפת אם.

קשת של התמחויות עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית... לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום לספרדית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.