תרגום לסינית

השפה הסינית נקראת "מנדרינית". השפה מכילה בתוכה מגוון רחב של ניבים המקובלים ברחבי סין, אך המנדרינית "התקנית" היא השפה הרשמית ברפובליקות הסיניות.
דוברי הניבים הרבים של המנדרינית אינם בהכרח מבינים אחד את השני, וחלקם אינם מודעים שהניב בו הם מדברים משויך לשפה המנדרינית.
בשל כך, אנו בתרגום 4 יו הרכבנו צוות מתרגמים שיודע להתמודד עם ניביה של השפה המנדרינית ומתמחה בתרגום מנדרינית במקצועיות ובדיוק רב.
מטרתנו בחברה היא להביא את קורא הטקסט המתורגם להבין אותו כאילו נכתב במקור בשפתו שלו. אנו מקפידים על בקרת איכות התרגום, שירות מהיר, מקצועי ואדיב, ועל שמירה על תרגום בהיר ורהוט.
בין לקוחותינו נמנים: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות,
משרדי פרסום... כמו גם לקוחות פרטיים.
כמו כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך - כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן לך תרגום לסינית מקצועי ובזמן - אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן - 24/7.

לוחות זמנים צפופים - כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול...". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד –  בוודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו  דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי הסינית – לא מספיק לדעת סינית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את הסינית המנדרינית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום: ניבים מסוגים שונים כמו סצ'ואן או צפוני ... לנו יש המתרגם שבשבילו זו שפת אם.

קשת של התמחויות – עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית... לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום לסינית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.