תרגום ליוונית

השפה היוונית המודרנית הורכבה מהרבה ניבים ודיאלקטים קודמים לה, מתוקף היותה שפה עתיקה המדוברת כמה אלפי שנים.
השפה החלה להתפתח מראשית התקופה הקלאסית שבה יוון פרחה כמעצמה בעולם העתיק.
בתרגום 4 יו, אנו שמים דגש על תרגום מקצועי ומדוקדק של השפה העשירה הזו, שהשפיעה רבות על שפות אירופאיות רבות. בעת התרגום,צוות המתרגמים שלנו משמר בצורה הטובה ביותר את רזי השפה ואת ביטוייה המגוונים.
אצלנו לא מתפשרים על איכות התרגום, על טקסט רהוט ומסודר, עיצוב מדוייק ושירות אדיב.
בין לקוחותינו נמנים: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות,
משרדי פרסום... כמו גם לקוחות פרטיים.
כמו כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך - כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן לך תרגום ליוונית מקצועי ובזמן - אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן - 24/7.

לוחות זמנים צפופים - כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול...". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד –  בוודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו  דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי היוונית – לא מספיק לדעת יוונית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את היוונית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום. לנו יש המתרגם שבשבילו זו שפת אם.

קשת של התמחויות – עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית... לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום ליוונית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.